קידום אתרים לעורכי דין

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לרכישת תנועה מגוגל. המאפיין העיקרי של קידום אתרים לעורכי דין הוא שמשרד עורכי הדין אינו משלם ישירות לגוגל על מנת להופיע בתוצאות, להבדיל משיטות תשלום לפי קליק.

הדירוג האורגני מושג באמצעות שיטות קידום אתרים, אבל חשוב להבין שייתכנו מקרים שבהם משרד עורכי הדין שלכם ידורג במילת מפתח אחת אחד אבל לא באחרת. למשל, הביטוי "עורכי דין פליליים בתל אביב עשויים להיות מדורגים גבוה יותר מהביטוי "עורכי דין פליליים בעכו".

גוגל מציגה לפעמים ביטויים מסוימים בדירוג גבוה יותר מביטויים אחרים

גוגל מנסה לפתור את הבעיה של הגולשים ובמקרים רבים ביטויים מבוססי שאלות ידורגו גבוה יותר מביטויים גנריים אחרים. קידם אתרים לעורכי דין שמבוסס על תוכן, כלומר, קידום אתרים אורגני, למרות שאין צורך לשלם לגוגל, הוא בעל ערך רב.

אנשים משתמשים בגוגל כדי ללמוד על החוק ומוצאים עורך דין אם הם אינם מקבלים הפניה ממישהו שהם מכירים. הצורך בשכירת שירותי עורך דין הוא צורך נפוץ, וזה מגיע עם מידה מסוימת של חרדה. מה אנשים עושים כאשר הם מתמודדים עם חרדה? הם חוקרים את הנושא שמטריד אותם או מתייעצים עם בני משפחה וחברים.

לכן שתי הדרכים הנפוצות ביותר שמסייעות לאנשים למצוא עורך דין הן בקשת הפניות ושימוש בגוגל. לעתים קרובות הם ינקטו בשני הצעדים, מכיוון שהם עשויים לקבל מספר המלצות.

יש ארבעה שיקולים עיקריים שכדאי לקחת בחשבון כששוכרים שירותי קידום אתרים לעורכי דין

כדי להשיג את היתרונות המלאים של קידום אתרים לעורכי דין, יש ארבעה שיקולים חשובים שכדאי שתיקחו בחשבון:

  1. סוכנות קידום אתרים. חלק מהמומחים בתחום פשוט טובים יותר מאחרים.
  2. כמות יפה של לידים. מומחי קידום אתרים משיגים תוצאות דירוג טובות, עם הפניות חודשיות שמניבות תשואות טובות, ולכם נשאר רק לסגור את הלידים שמגיעים.
  3. שיקול התחרות. תעשיית החוק רוויה יתר על המידה. לא כל משרד עורכי דין עוקב אחר לקוחות חוזרים, ותהליך מקצועי ונכון של קידום אתרים, גורם לכם להישאר כל הזמן בתודעת הלקוחות הקיימים ולהיחשף ללקוחות חדשים.
  4. ציות לכללים של גוגל. גוגל אינה אומרת לאף אחד מהם החוקים, והאמת היא שהיא מדברת בעיקר בחידות. היא יכולה לשנות את החוקים או להשאיר אותם, ואף אחד לא ידע. גוגל מחזיקה במפתחות; זה מה שזה, וחשוב שהמומחים יהיו לצידכם כדי לזהות את המגמות המשתנות ולהתאים את תהליך קידום האתר שלכם לכללים המשתנים.

סוכנות קידום אתרים תנקוט בכל האמצעים והכלים המקצועיים כדי להשיג את התוצאות שאתם מבקשים

שירותי קידום אתרים לעורכי דין נשארים האמצעים המובילים של השגת לידים, והתוצאות מדברות בעד עצמן. זו הסיבה שמציאת סוכנות שאפשר לקיים איתה שותפות היא כה חשובה. אתם צריכים לצאת למאבק ביחד.

אחוז האנשים שלוחצים על התוצאה האורגנית הראשונה שונה באופן מהותי מאחוז האנשים שילחצו על התוצאה החמישית. עד כדי כך שמומחי קידום אתרים מאמינים שאם אינכם מדורגים בחמישייה הפותחת, סביר להניח שהמשרד שלכם לא ירגיש שהמומחים ששכרתם לקדם את האתר שלכם עובדים.

הנתונים הטובים ביותר שהמומחים משיגים הם תוצאות שמגיעות מתהליכים מתקדמים של קידום אתרים לעורכי דין

כאשר שירותי קידום אתרים לעורכי דין מתנהלים באופן גרוע, המשרד לא יקבל את התיק. לאחר מכן, אותו אדם לוחץ על התוצאה השנייה ומתקשר לחברה אחרת. חלק מהאנשים יגיעו עד למטה ברשימה.

לכן איכות הקליקים במיקום העשירי נמוכה מהאיכות במיקום הראשון, ואם יש לצידכם מומחי קידום אתרים, הם ידאגו שהאתר שלכם ידורג גבוה בתוצאות, כל הזמן.