סודות לקניות באינטרנט

1 בחר באיסוף בחנות. אל תטרח להוציא 10 דולר על משלוח עבור הזמנה בסך 20 דולר בלבד – או על כל הזמנה, לצורך העניין. אם אינך זכאי למשלוח בחינם, פשוט בחר באפשרות איסוף בחנות במקום. בכך שניכם נמנעים מדמי משלוח מיותרים ומבטיחים שכשתיכנסו לחנות, הפריט שלכם יהיה זמין וגם בידכם במהירות.

 

2 עקוב אחר חשבונות חסכוניים במדיה החברתית.

אמנם זה אולי נשמע כמו הרבה עבודה לחסוך, אבל יש שם טונות של חשבונות מדיה חברתית המוקדשים לאתרי סריקה במחירים הטובים ביותר, כך שלא תצטרך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחריהם, ותוכל לחשוף בקלות עסקאות על מוצרי מעצבים ואלקטרוניקה יקרה. אנו ממליצים להתחיל ב- Instagrammer @luxe__hunt לקבלת מידע על מבצעי מותגים יוקרתיים ו- @dealhuntingbabe לקבלת המציאות הטובות ביותר על מוצרים ביתיים וחיוני היומיום. לאחר מכן תוכל להקדיש זמן למציאת משפיעים ובלוגרים נוספים שיש להם את המבצעים שאתה מחפש.

 

3 הירשם לכרטיס האשראי עם היתרונות הטובים ביותר. כשמדובר בקניות באינטרנט, לא כל כרטיסי האשראי נוצרים שווים. לכל כרטיס יש תגמולים ספציפיים משלו, וחלקם בהחלט מעדיפים את הקונים המקוונים שבינינו. לא בטוח איזה כרטיס לקבל? עיין במדריך זה של ValuePenguin כדי לגלות כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שיש. וברגע שפתח את כרטיס האשראי שלך, בדוק את 7 הדרכים הטובות ביותר להגברת ציון האשראי שלך.

 

4 נצלו אתרים מאומתים יד שנייה מאומתים.

אוהבים להשיג דילים של מעצבים בחנויות יד שנייה, אבל לא בא לכם לצאת מהבית? למרבה המזל, ישנם אתרים לכך. הודות ל- RealReal, ThredUp ו- Poshmark, קל יותר מתמיד לקנות נעלי ולנטינו יד שנייה ותיקים של לואי ויטון בשבריר עלות. ואל תדאגו לקבל שולל: כל האתרים הללו לוקחים את הזמן להבטיח שמוצריהם אותנטיים במאה אחוז.

 

5 בדוק אתרי הנחות פעמיים. למרות שחיפושים בגוגל שימושיים, הם לא תמיד מצליחים למצוא כל עסקה. אז איך ניתן לוודא שמחירכם נמוך ככל שיהיה? אחרי שהחיפוש שלך בגוגל מסנן לך מה שאתה חושב שמחיר טוב, עבור אל אתרי הנחות כמו https://promocode1.com/ והקלד את המוצר שאתה מחפש. אתרים אלה אינם נוטים להופיע בתוצאות של גוגל, אך לעתים קרובות יהיו להם מחירים מדהימים על הפריטים שאתה מחפש.

אם אתם קונים באתר אייבורי תוכלו למצוא קוד קופון בלחיצה כאן.