איך בוחרים סוכנות לבניית אתרים

מאחר ובניית אתר אינטרנט לעסק לא מתבססת על ניסוי וטעייה, אתם חייבים למצוא חברה מקצועית שיכולה לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, כך שהאתר ישרת את המטרות העסקיות שלכם ואת המותג בצורה מיטבית.

4 הפרמטרים שיובילו אתכם בבחירת החברה שתפתח לכם אתר אינטרנט לעסק

  1.       קבעו את התקציב שעומד לרשותכם

כמו בכל עסקה, השאלה הראשונה שעליכם לתת עליה תשובה היא, כמה אתם מוכנים להשקיע בזה? על ידי הגדרת התקציב תוכלו לדעת אילו מוצרים אתם יכולים לרכוש, כלומר איזה אתר ואילו טכנולוגיות תוכלו לרכוש.

במסגרת התקציב חשוב לכלול גם את התכנות של האתר וגם את התוכן שיוזן בו. יש חברות שמעניקות את 2 השירותים הללו, ואחרות לא. בדקו היטב מה הסוכנות שאתם בודקים מספקת וכמה זה אמור לעלות לכם.

  1. הגדירו את הצרכים ואת סדר העדיפויות שלכם

לפני שתחליטו איזו פלטפורמה הכי נכונה לעסק שלכם, עליכם לבחון מהם הצרכים שאתם רוצים לתת להם מענה. ערכו רשימה מסודרת, והגדירו סדר עדיפויות, כך שאם תהיה התנגשות בין הצרכים לאילוצי התקציב, תדעו מהם הדברים החשובים לכם ביותר.

ברוב המקרים תוכלו להוסיף תוספים לאתר גם לאחר שהוא נבנה, תוכלו לסכם את העלויות מראש עם החברה ששכרתם לבניית האתר, כך לא יצפו לכם הפתעות בהמשך הדרך. כמו כן, הגדרת כל הצרכים מראש יאפשרו למתכנת לבנות את התשתית המתאימה לתוספות שייתכן ויתווספו בהמשך.

  1. בחרו את סוג האתר שאתם צריכים

לא כל האתרים זהים, ועל סמך שני הנתונים הקודמים תוכלו לבחור את סוג האתר שמתאים לכם. בדקו עם החברה שאתם רוצים לשכור את שירותיה, שהיא אכן מתמחה בפיתוח אתר אינטרנט מהסוג שאתם צריכים- אתר תדמית, חנות אינטרנטית, אתר קטלוג, מיניסייט ועוד.

תוכלו לבקש לראות דוגמאות לאתרים שהחברה פיתחה ואף לבקש לשוחח עם לקוחות שממליצים על החברה שעמה אתם מבקשים לעבוד. כך תוכלו לבחון גם את מידת שביעות רצונם של הלקוחות וגם את מידת הניסיון שיש לחברה בסוג האתר שאתם צריכים.

  1. הקפידו לדרוש את השילוש הקדוש

השילוש הקדוש בפיתוח אתרי אינטרנט כולל תכנות ברמה גבוהה, עיצוב גרפי מקצועי ומדויק וחשיבה שיווקית בעת פיתוח המוצר. 3 המרכיבים הללו יכריעו במידה רבה את הצלחת האתר, מכיוון שהם נוגעים גם בחוויית המשתמש, גם בהמרות של גולשים וגם בטכנולוגיות שאתם זקוקים להם כדי שהאתר יקלע למטרה שלשמה הוא יוקם.

דרישות בסיסיות שעליהן הסוכנות צריכה לתת לכם מענה

  •         רספונסיביות- התאמה לכל סוגי המכשירים
  •         נגישות- חוק הנגישות מחייב הטמעת עזרים לבעלי מוגבלויות לצורך התמצאות, שימוש וניווט קל באתר.
  •         אופטימיזציה למנועי החיפוש- אתר אינטרנט חייב להתקדם במנוע החיפוש כדי להיחשף לקהלים רבים ככל שניתן. מתכנת מקצועי חייב לספק את התשתית המתאימה לכך במסגרת פיתוח האתר.
  •         חווית משתמש- מכלול של מרכיבים שנועדו ליצור לגולש חווית גלישה נעימה, בטוחה וקלה, ביניהם ניווט קל, מהירות טעינת דפים, עיצוב נעים לעין ועוד.
  •         מערכת ניהול- במידה ואתם רוצים לנהל את אתר האינטרנט שלכם באופן עצמאי וודאו שאתם מקבלים גישה והדרכה מלאה על מערכת הניהול של האתר.
  •         ליווי ותמיכה- גם לאחר שתקבלו את המוצר, כדאי לוודא שהחברה תשמור אתכם על קשר, כדי להבטיח תפעול שוטף של האתר ומענה במקרה שיצוצו בעיות או דרישות נוספות.

סוכנות הבוטיק https://alexwebs.co.il/ מתמחה בפיתוח אתרים מסוגים שונים. בחברתנו עובדים צוותים שמתמחים בבניית חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר, ואנו מקפידים לבנות לכל לקוח אתר שמותאם באופן אישי לצרכים ולמטרות של העסק שלו.

נשמח לבחון יחד אתכם איזה אתר נחוץ לכם, וכיצד נוכל להטמיע בו את כל הטכנולוגיות שאתם זקוקים להן בצורה מיטבית, שתאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל שלו.