עיצוב לוגו לעורך דין – כל מה שצריך לדעת

עיצוב לוגו לעורך דין

מהו עיצוב לוגו של עורך דין?

עיצוב לוגו של עורך דין הוא כזה שמשמש ליצירת מיתוג ויזואלי לעורכי דין, משפטנים, משרדי עורכי דין, ואנשי מקצוע משפטיים אחרים וכו'. חשוב להכיר את קהל היעד שלך, את המסר של המשרד והמותג, ולהעביר את השירותים הספציפיים שלך כשמתעסקים בעיצוב לוגו לעורך דין.

 

אם אתם מעצבים לוגו לעורך דין בתחום דיני המשפחה, למשל, גישת העיצוב תהיה רגישה ונגישה יותר. בחרו צבעים מנחמים כגון אפרסק, תכלת וירוק.

בעיצוב לוגו חדש של משרד עורכי הדין, כדאי להשתמש ולייצר רושם באמצעות סמלי סמכות כגון אלת הצדק, מאזניים מאוזנים או זרי דפנה סביב עיצובי מגן – נושאים מתחום הצדק והמשפט.

זכרו שהלוגו של משרדי עו"ד אומר משהו, עצבו אותו בצורה שהמסר שלו יישאר במותג.

 

איך יוצרים לוגו של משרד עורכי דין?

יש כמה דרכים לעשות זאת. אם יש לך קצת ידע בעיצוב, אתה יכול ליצור את הלוגו של משרד עורכי הדין שלך בעצמך ב-Adobe Illustrator או Coreldraw, פוטושופ או תוכנות נוספות. אם יש לך את התקציב, אתה יכול גם לשכור מעצב גרפי שייצור עבורך אחד.

 

מי צריך לוגו של עורך דין?

אם אתה עורך דין, משפטן או עוסק בתחום המשפטי שרוצה להקים משרד משלך ולמתג את עצמך, לוגו לעורכי דין עשוי להיות בדיוק הדבר שאתה צריך.

שימוש בעיצוב לוגו של עורך דין המייצג אותך כמקצוען, את החוזקות שלך והייחודיות שלך יכול לעזור לך להשיג הרבה לקוחות. עם לוגו של מותג עורך דין אינטליגנטי, אתה יכול להתחבר לשוק היעד שלך בצורה יעילה יותר. זה יכול לעזור להם לתפוס אותך כמו שאתה רוצה להיתפס – שום דבר לא נותר למקרה או ליד הגורל.

אז בחר את סמל העורך דין שלך כבר עכשיו והתחל לבנות את זהות המותג שלך.

 

באילו אייקונים / סמלים עלי להשתמש בעיצוב הלוגו שלי?

זה תלוי בסוג המסר שאתה מקווה לשלוח לקהל היעד שלך דרך עיצוב האייקונים או הסמלים. כל אייקון של עורך דין הוא סמל המכיל מסר בתוך עצמו. אתה צריך להיות זהיר ולוודא שאתה בוחר סמל שמתחבר למסר המותג שלך.

 

לדוגמה, אם אתה בוחר באייקון של בית המשפט, זה גורם לקהל שלך לראות אותך כמנוסה, בוגר ובעל ידע. באופן דומה, סמלים כמו מאזניים מאוזנים, מגנים וכו' שולחים מסר דומה במקצת.

 

עם זאת, אם אתה רוצה להיראות יותר נגיש ואנושי, שימוש בשם המשרד כסמל יהיה מתאים יותר. עיצוב זה יכול להשרות תחושה נעימה ולייצר לוגו בעל תחושה נגישה יותר.

 

אילו צבעים משויכים בדרך כלל לסמלים של עורך דין?

פסיכולוגיית הצבע משחקת הרבה בהגדרת לוגו מותג. כפי שמקצוע זה דורש, הרבה סמלי לוגו של עורכי דין משתמשים בגוונים ניטרליים כדי להעביר מסר של אובייקטיביות ולא שיפוטיות. לרוב נראה הרבה חומים, אפורים ושחורים בעיצובי הלוגו האלה.

 

מכיוון שהרבה גוונים אדמתיים עשויים להפיל עיצוב, אנו רואים לעיתים גם צבעים כגון תכלת, זהב, אדום וירוק בעיצובים אלה. לפעמים, פה ושם, תמצאו גם לוגו של משרד עורכי דין המשתמש בצבע אדום או כתום בעיצוביהם. בעוד שצבעים אלו אינם נפוצים עבור עיצובי עורכי דין, הם בהחלט גורמים ללוגו לבלוט.

אם אתם חושבים לעשות דבר דומה, בחרו בעיצוב לוגו של עורך דין שיוכל להתמודד עם צבע עז.

 

לסיכום – מומלץ מאוד לפנות לחברה העוסק בתחום ולעצב דרכם לוגו, קחו בחשבון את הטיפים שנתנו פה בכתבה והשתמשו בהם. בהצלחה!