5 רעיונות לעיצוב בר הבית החיצוני שלך

רובנו מגיעים לגיל מסוים שבו כבר לא כיף לצאת ולהוציא את כל כספינו על שתייה בברים המקומיים עם חברינו. במקום זאת, אנו מעדיפים להזמין אנשים אלינו ללילה שקט של שתייה בבית. הפכו את האירועים הפרטיים שלכם למיוחדים עוד יותר על ידי הגשת משקאות בבר הביתי שלכם. עדיין אין לכם אחד כזה? הנה מספר רעיונות שיעוררו את דמיונכם:

1. אחסון

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא איך אתם רוצים שהבר הביתי שלכם יהיה. אם אתם מחפשים מערך פשוט, נסו לחבר כמה משטחי עץ עם מדפים מבפנים. לקבלת משהו משוכלל יותר, הכינו מקום למקרר קטן מתחת לשיש ופנו מקום לכלי הזכוכית שלכם, שייקר, פותחן בקבוקים וכו'. שקלו גם אם אתם מעדיפים לשמור את כל מה שאתם צריכים להכנת משקאות בחוץ בבר שלכם או בבית. לפי הצורך, הוציאו הכל על מגש או עגלת בר.

2. כסאות בר

זה תמיד רעיון טוב שיהיו לידכם כסאות בר, כך שהאורחים שלכם לא יצטרכו לעמוד ליד הבר שעות על גבי שעות. יש לזכור כי כסאות בר מגיעים בגדלים שונים. תוכלו לבחור בכאלה שמתאימים לגובה דלפק הבר שלכם.

3. מטבח חיצוני

פעמים רבות, משקאות מגיעים עם חטיפים או ארוחה. אם ברצונכם להגיש פינוקים בבר הביתי בחוץ, הוסיפו מטבח חיצוני. אתם יכולים לשמור על זה פשוט ולכלול רק תנור פיצה או מחבת מחממת. אם יש לכם שף מקצועי בבית, לכו על גריל, כיריים, שטח דלפק להכנות, כיור, קרשי חיתוך וכל דבר אחר שאתם רוצים.

4. מקומות ישיבה נוספים

במיוחד אם אתם כוללים מטבח חיצוני, תרצו ליצור מקומות ישיבה נוספים. שולחנות ביסטרו הם אידיאליים עבור שני אורחים שרק שותים משקה או נהנים מחטיף קל, מכיוון שהם נוטים להיות בגודל קטן יותר. שולחנות פאב טובים יותר עבור קבוצות קצת יותר גדולות ואם אתם מגישים ארוחה מלאה, מכיוון שהם בערך בגודל של שולחן רגיל. הם גם מושלמים למשחקי קלפים בזמן שאתם נהנים מלילה יפה בחוץ.

5. תאורה

אתם רוצים שמרחב הבר הביתי שלכם בחוץ יהיה מואר מספיק כדי לראות בלילה, אך מבלי להרוס את האווירה בחצר האחורית. תלו נורות מיתרים מול הבר ונורות תליון מעל. אתם יכולים אפילו לבחור שיהיו לכם נורות הניתנות לעמעום המאפשרות לשנות את עוצמת התאורה כרצונכם.

תכננו, בנו ועצבו את הבר המושלם שלכם לבית!

יש לנו את כל מה שאתם צריכם כדי להשלים את המראה הכולל של הבר הביתי שלכם: שולחנות ביסטרו, שולחנות פאבים וכסאות בר מעוצבים! בקרו אצלנו היום כדי להתחיל לעצב את הבר החיצוני של חלומותיכם!